Lajme

07 February 2019

Alban Skënderaj publikon “Jetë”

Këngëtari i njohur, Alban Skënderaj, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Jetë” titullohet kënga e tij e re, e cila është një baladë e lehtë kushtuar dashurisë.
Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet këngëtari, ashtu si në çdo këngë tjetër të tij.
Kënga është publikuar në kanalin YouTube pa videoklip, por vetëm në versionin audio me tekst.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com