Lajme

18 October 2018

Albana Osmani pushton ballinën e revistës londineze: “Femra me vetëbesim mund të ndyshojë botën”

Puna e palodhshme dhe kolosale e moderatores së njohur Albana Osmani është vënë re dhe nga mediat ndërkombëtare. Ajo është një nga moderatoret më të mira të ekraneve shqiptare.

Përpos prezamtimit ajo shquhet dhe për nismat që merr kundrejt temave sociale si familjet e varfëra, fëmijet që nuk kanë mundësi të shkollohen, njerëz të cilët kanë nevojë të kurohen ashtu sikurse dhe ishte fushata e bamirësisë ” Ti je një lulediell”.

Së fundmi Albana ka postuar për një nga revistat më të njohurura londineze “Global Magazine”.Në këtë revistë që mbështet gratë, ‘Global Woman’, ajo shihet e veshur me një fustan shumëngjyrëshe dhe në kokë ka një kapelë të madhe, gjersa titulli i shkrimit të revistës londineze, “Albana Osmani, femra me vetëbesim mund ta ndryshoj botën”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com