Lajme

20 June 2019

Albani dhe Miriami do të bëhen prindër për herë të dytë

Ameli, vajza e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit së shpejti do të ketë një motër ose vëlla.

Çifti më i dashur V.I.P në vend ka dhënë lajmin e bukur.

Gjatë një koncerti në Prishtinë, ishte Albani ai që dha lajmin se ai dhe Miriam Cani së shpejti do të gëzohen me një tjetër fëmijë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com