Lajme

15 November 2018

Albërie Hadërgjonaj shfaqet e transformuar në fotot e fundit

Albërie Hadërgjonaj është mjaft active në rrjetet sociale dhe së fundmi është rikthyer në Tiranë, për shkak të angazhimeve të saj me muzikën. Në rrjetin e saj social Instagram, këngëtarja ka publikuar disa foto të cilat i kanë habitur fansat.

Albëria shfaqet e veshur me një fustan bust në ngjyrë bojëqielli, plot me luspa por vëmendje merr fytyra e saj, e cila është tërësisht e tjetërsuar. Në komentet e fansave vihet re fakti që disa prej tyre shprehen se e kishin shumë të vështirë të dallonin që ishte pikërisht Albëria. Shumë prej tyre e kritikojnë për operacionet e kryera.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com