Lajme

11 January 2019

Album dhe bashkëpunim i ri?! Ja lajmet e reja nga Loredana

Viti që lamë dhe ky që sapo ka filluar duket se janë ato më të rëndësishmit në jetën dhe karrierën e Loredana Zefit. Përvec faktit që solli në jetë vajzën e saj  Hana ,ajo ka dhe dy lajme të tjera të rëndësishme.

Ditën e djeshme vetë Loredana ka bërë të ditur që është gati të lançojë në treg albumin e saj të parë dhe jemi të bindur që do të jetë nje sukses i vërtetë pasi fansat kanë shfaqur një mbështetje dhe pëlqim të madh ndaj saj që në shfaqjen e saj të parë si e dashura e Mozziku

Por pëveç lajmit për albumin e ri duket se do të ketë dhe disa bashkëpunime për këtë vit dhe ne jemi shumë kuriozë të dimë me kë ka vendosur të bëjë hitin e rradhës.

 

Loredana nuk di të ndalet dhe duket e frymëzuar nga fakti që është bërë nënë!

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com