Lajme

08 July 2019

Alda Dodaj rrëfen eksperiencën dhe sekretet e spikerimit në MCN Urgjenca | Intervista e plotë | Video

Folësja e lajmeve të cilën e shihni çdo ditë në edicionet informative te TemA Tv, Alda Dodaj ishte e ftuar në një intervistë funny, siç është edhe emisioni, MCN Urgjenca me moderatorin Ronaldo Sharka.

Ndiqni intervistën e plotë këtu:

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com