Lajme

14 March 2018

Alesio Alia, shqiptari që punon me VIP-at ndërkombëtarë, emocionohet në ditëlindjen e vajzës së tij

Modeli i njohur Alesio Alia ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale momente nga ditëlindja e parë e vogëlushes së tij Jolie.
Ai ka publikuar foto dhe video nga çasti kur ajo ishte ende në barkun e së ëmës e deri tek dita e sotme.

“Gëzuar ditëlindjen princeshës sime të bukur Jolie! Ti ke sjellë kaq shumë dashuri gjatë vitit që lamë pas! Gëzoje ditëlindjen tënde të parë ëngjëlli im,”-shkruan Alesio në rrjete sociale.

Happy birthday my baby ? girl ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Alessio Alia (@alessioalia) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com