Lajme

26 February 2018

Alida Duka flet për projektet e radhës dhe marrëdhënien me Stinen

E ftuara e radhës në “Dasara Radio Show” ka qenë Alida e cila ka ndarë me dëgjuesit dhe Dasarën detaje nga projektet që pritet të publikojë sëshpejti. Ajo gjithashtu ka treguar më shumë nga fëmijëria e saj, shpërngulja nga Shqipëria që në moshë të re, karriera në muzikë e kërcim dhe raporti me vëllain e saj, këngëtarin e njohur Stine. Këto e të tjera mund t’i ndiqni në intervistën e plotë në videon më poshtë.

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com