Lajme

11 July 2018

Almeda Abazi dhe Tolghan Sayisman nisin pushimet në vendin përrallor

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman kanë nisur pushimet e tyre në bregdetin e Turqisë.

🐬

Un post condiviso da Almeda Sayışman (@almeda92) in data:

Ka qënë revista turke “Enn Magazine”, e cila ka publikuar foto të çiftit teksa ata shihen të shoqëruar edhe nga motra e Almedës dhe i fejuari i saj.

🍓

Un post condiviso da Almeda Sayışman (@almeda92) in data:

Sipas revistës, Tolgahan ka marrë me qera një jaht luksoz, që kushton plot 2500 euro në ditë. Për 10 ditë, ata do të vizitojnë brigjet e detit Egje dhe më pas aktori do t’i rikthehet punës për serialin e tij më të ri.

Edhe vetë Almeda dhe Tolghan kanë publikuar foto nga “parajsa” në të cilën janë duke qëndruar.

Un post condiviso da Tolgahan Sayışman (@tsayisman) in data:

Un post condiviso da Almeda Sayışman (@almeda92) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com