Lajme

26 March 2019

Almeda Abazi ndryshon look!

Brenda pak javësh Almeda do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

E kur ditët afrohen gjithnjë e më shumë Almeda vendos të ndryshojë tërësisht look.

Pak më parë ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka lyer flokët e saj në biond dhe i ka prerë me baluke.

E kemi thënë se Almedës nga shtatzënia i ka rënë një nur ama me këtë ndryshim shkvlqen akoma edhe më shumë.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com