Lajme

23 October 2018

Almeda Abazi në pritje të ëmbël: Zoti do na bekojë me një fëmijë

Pas publikimit të këngës së re “Alabama”, Almeda Abazi ka edhe një tjetër surprizë. Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar lajmin se është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.

Vetë Almeda është shprehur se është shumë e lumtur dhe si besimtare e devotshme që është , falenderimet e para ia dedikon Zotit.

Sipas mediave turke, Almeda është në javët e para të pritjes së ëmbël.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com