Lajme

22 January 2019

Aluduan se një modele e ndau nga Vis Bajraktari, Lori Hoxha zbulon çfarë e mërzit më shumë

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë kthyer në kryefjalën e titujve rozë ditëve të fundit pasi po aludohet për një ndarje të mundshme mes tyre.

Ata nuk e ndjekin më njëri- tjetrin në rrjetet sociale dhe ka mjaftuar kaq që të shpërthejnë thashethemet.

Lori së fundmi ka vendosur të komunikojë me ndjekësit e saj nëpërmjet pyetjeve dhe përgjigjeve në Instastory.

E pyetur se çfarë e inatos më së shumti, Lori është përgjigjur shkurt dhe qartë me:

Padrejtësia, mosmirënjohja dhe injoranca.

Nuk e dimë nëse këto ndoshta i aplikohen dhe partnerit apo ish-patrnerit të saj e megjithatë opsionet mbeten të hapura.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com