Lajme

20 May 2017

Amanda Seyfried duket më në formë se kurrë vetëm dy muaj pas lindjes së vajzës

|
By
|
0 Comment
|

Në më pak se dy muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj, Amanda Seyfried dukej e mrekullueshme teksa ka qënë e pranishme në premierën e “Twin Peaks” në Los Angeles, mbrëmjen e së premtes.
31-vjeçarja ka pozuar së bashku me bashkëshortin e saj, Thomas Sadoski në The Theatre at Ace Hotel.Bukuroshja e “Les Miserables” dukej tepër elegante e veshur me një fustan të zi treçereksh dhe një palë sandale të zeza.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com