Lajme

03 November 2018

Amber Heard: Kam filluar të kem tërheqje për femrat

Amber Heard ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me historitë e saj të dashurisë. Ajo u përfol sidomos për martesën me Johnny Depp, e cila nuk zgjati shumë dhe ata u ndanë. U dyshua madje se Depp e kishte rrahur aktoren e famshme.

Së fundmi, Amber në një intervistë për revistën “Maria Claire” ka habitur duke thënë se: “Kam më shumë lumturi kur bëhet fjalë për femrat. Nuk e di se çfarë saktësisht më tërheq, ndoshta një marrëdhënie e shëndetshme”.

Amber ka zbuluar se ishte cak i kritikave të komunitetit LGBT për shkak të lidhjes me aktorin hollivudian, por gjithashtu shtoi se ndërkohë e kishte zbuluar se Depp ishte homoseksual.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com