Lajme

12 October 2018

Amy Winehouse rikthehet në skenë…

Amy Winehouse do të rikthehet në skenë për një tur në 2019 si hologram ,shtatë vjet nga vdekja e saj në mënyrë tragjike nga alkoholi në moshën 27 vjeçare. Pasuria e këngëtares së hitit Back to Black është mbledhur për tu përdorur pikërisht për këtë tur kaq të rëndësishëm ku këngëtarja do të shfaqet në rrugë duke ecur ndërkohë që anash do të jetë banda e saj live dhe shumë mbështetës të këngëtares. Babai I Amy-t është shprehur se ky proçes që do të ndodhë është si një ëndërr për atë dhe pjesën tjeter të familjes të shikojnë vajzën e tyre teksa këndon, nuk ka fjalë që mund ta përshkruajnë.

Back: Amy Winehouse is set to return to the stage as a hologram for a tour in 2019 in aid of the late singer's charity foundation, it was announced on Friday

Pleased: Of the tour, Amy's father Mitch said, 'This is a dream for us. To see her perform again is something special that really can't be put into words'

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com