Lajme

29 May 2017

Ana Lika feston ditëlindjen në Hangover,shikoni çfarë dhurate ka marrë ajo…

|
By
|
0 Comment
|

Ana Lika ka ditëlindjen,ajo festoi në ‘Hangover’ me Rozën dhe Gysin. Madje tregoi edhe dhuratën që ka mrrë për ditëlindje.. Shikoni videon mëposhtë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com