Lajme

14 January 2020

Ana Lika : Një përshtatje unike me rolin e Melisës te ”Shkëmbimi”

E ftuar në emision “Stay Tuned” në Mcn 103.1 FM aktorja Ana Lika rrëfeu përvojen e saj në filmin “Shkëmbimi “ si aktore kryesore në rolin e Melisës !

Gjatë intervistës, duke hequr një paralele mes personazhit të Melisës si një miliardere dhe aktores në jetën reale, u shpreh të jetë përshtatur mjaft mirë me personazhin, falë regjisorit, i cili e ka lënë të lirë në teks dhe batuta.

Përpos të tjerash, aktorja , zbulon sekretet e saj lidhur me faktin nëse e ndjen ose jo konkurencën në aktrim, dhe faktin se është një supersticoze e madhe.


|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com