Lajme

05 July 2018

Andrra Destani poston foton e parë me bikini, ja reagimi i komentuesve

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani, janë ndër çiftet më të përfolur në media. Çifti kanë zgjedhur që për pushime të shijoj plazhet fantastike shqiptare të Drymades në Dhërmi.

Megjithëse e kemi parë teksa sjell imazhe prej pushimeve të ndryshme duke përfshirë edhe plazheve, Andrrën nuk e kishim parë në bikini.
Por, së fundi zeshkania ka vendosur të shuaj kureshtjen e fansave dhe të publikoj një fotografi e veshur vetëm në bikini.

“Zgjoje shpirtin tim”, ka shkruar ajo krahas potos së publikuar në llogarinë personale në Instagram. Një foto që u komentua shumë nga ndjekësit e saj, të cilët e komplimentonin bukuroshen për paraqitjen e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com