Lajme

17 April 2018

Angela Martini habit fansat me format e saj trupore….

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini është vlerësuar gjithmonë për format e përkryera fizike.

Pak muaj më parë, Angela Martini ka realizuar një sesion fotografik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me fotografin Kosovar Artan Korenica, i cili ka arritur të nxjerrë në pah format e saj atraktive trupore.

Ajo ka pozuar në plazh, e shtrirë në rërë, dhe ka veshur vetëm një pulovër në ngjyrën e rërës, duke evidentuar më tepër këmbët e saj të gjata dhe të tonifikuara.

Photo by @artankorenica ? make up by @vjosamakeup_pro ? Hair by @altinhairartist ?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com