Lajme

17 October 2017

Angela Martini nëpërmjet këtij postimi tregon jetën e saj luksoze

Modelja shqiptare Angela Martini është e njohur për jetën e saj luksoze. Prej një kohe shumë të gjatë ajo është në lidhje dashurie me biznesmenin rumun Dragos Savulescu dhe jetojnë së bashku në ShBA. Angela është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shihet me një gotë shampanjë teksa shijon një shfaqje në televizion në një vaskë me shkumë. Nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet e shumta nga ndjekësit e saj për këtë fotografi.

It was my baby’s birthday and it feels like it’s mine..???

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Relaxed Alien

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com