Lajme

19 May 2018

Angela Martini “provokon” fansat me videon me poza sensuale

Modelja shqiptare Angela Martini prej kohësh jeton dhe zhvillon karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Vetëm pak muaj më pare ajo u martua me biznesmenin rumun Dragos Savulescu në Las Vegas me të cilin bën edhe një jetë tejet luksoze. Së fundmi, Angela ka publikuar në rrjetin social Instagram një video tejet të nxehtë, ku shfaqet në vaskën e banjës e gjitha e lagur dhe me poza tejet provokuese. Pas publikimit video mori komente të shumta.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com