Lajme

31 August 2018

Angela Martini publikoi fotot e të atit, ja nga e paska trashëguar bukurinë

Bukuroshja shqiptare Angela Martini rezervon gjithmonë surpriza për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Askush nuk mund ta harrojë dasmën e saj të papritur apo pushimet e çmendura që ajo bën me bashkëshortin e saj, Dragus Savulescu-n.
Madje pak ditë më parë Angela na tregoi nëpërmjet disa postimeve në Instastory se kishte pushuar së bashku me këngëtarin italian, Eros Ramazzotti-n.
Mirëpo surprizat nuk kanë të ndalur dhe sot Angela Martini na ka prezantuar për herë të parë me babain e saj. Ajo ka publikuar dy foto në Instastory ku na tregon se sa simpatik është babai i saj.

“Sa i pashëm është babai im?, shkruan Angela sipër njërës prej fotove.
Në këto foto babai i Angelës shfaqet në moshë shumë të re duket mjaft simpatik. Modelja në kë mënyrë sapo na tregoi edhe se nga e ka trashëguar bukurinë e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com