Lajme

12 October 2017

Angela Martini si një “lule ” mes luleve

Angela Martini është një ndër modelet më të bukura dhe të suksesshme shqiptare.

Ajo është fituese e ‘Miss Universe Albania’ në vitin 2010 dhe ia ka “falur” zemrën milionerit rumun Dragos Vasulescut. Aktualisht Angela jeton dhe vepron në SHBA.

Së fundmi, Martini ka publikuar disa imazhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet tejet joshëse dhe atraktive pranë luleve.

Mother Nature ?

Un post condiviso da Angela Martini (@angela_martini) in data:

LA nights ????

Un post condiviso da Angela Martini (@angela_martini) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com