Lajme

19 February 2018

Angelina Jolie shkëlqen në tapetin e kuq të BAFTA

Angelia Jolie po shkëlqen, si gjithmonë! Aktorja, producentja dhe humanitarja ishte e pranishme në EE British Academy Film Awards 2018 të mbajtur në Royal Albert Hall të dielën në Londër. E veshur me një fustan të zi bust, të gjatë deri në fund të këmbëve ylli i Hollywood tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Filmi i saj ‘First They Killed My Father’ ishte nominuar për çmimin ‘ Best Film Not in the English Language’.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com