Lajme

17 April 2018

Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar e globit

Kompania e njohur angleze “Yougov”, sipas një sondazhi të realizuar pak ditë më parë e ka renditur aktoren e famshme Angelina Jolie në vendin e parë, i cili e shpall zyrtarisht 43 vjeçaren femrën më të admiruar të globit.

Angelina në këtë klasifikim ka lënë pas emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej vitit 2015 e kryeson këtë renditje në mënyrë stoike.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com