Lajme

15 September 2017

Angelina Jolie takon rastësisht të atin pas një periudhe të gjatë

Angelina dhe i ati kishin më tepër se 6 vite që nuk shiheshin me njëri tjetrin, madje kjo e para refuzonte të mbante mbiemrin e të atit. Por më në fund duket se aktorja pas krizave të fundit që përjetoi për shkak të ndarjes, të paktën ka lidhur kontaktet me Jon Voight.
Takimi i tyre i parë publik sëfundmi ka qenë në premierën e filmit më të fundit të Jolie “First They Killed My Father “.
Ndërkohë Angelina është shfaqur mjaft tërheqëse me një fustan të gjatë bust i cili i tregonte tatuazhet e saj në shpinë. Në tapetine kuq ajo është fotografuar krah 6 fëmijëve të saj dhe kastit të filmit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com