Lajme

10 June 2019

Anila Çela rrëfen situatën e sikletshme: Kam dalë në trasmetim zbathur

Në intervistën alla “MCN Urgjenca”, Anila Çela foli për të thëna e të pathëna nga jeta dhe karriera e saj televizive. E pyetur nga moderatori i emisionit Ronaldo Sharka lidhur me situatat e sikletshme të Anila Çelës në ekran, kjo e fundit tregoi se njëherë, gjatë periudhës së shtatëzanisë është futur në trasmetim pa taka, zbathur, për detajet e historisë komike ndiqni videon si më poshtë:

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com