Lajme

17 April 2018

Anjeza Shahini një jetë të re si gruaja e diplomatit, larg skenës dhe artit

Anjeza Shahini njihet për pjesëmarrjet e saj të sukseshme në festivale por ajo po bën një mungesë të gjatë në muzikë.

Anjeza pas martesës me diplomatin anglez Paul Edward Conolly, është larguar nga Shqipëria dhe nga muzika, duke krijuar një jetë të re larg skenës dhe artit.

Nga postimet që këngëtarja bën në rrjetet sociale vihet re se në rastet kur i duhet të shoqërojë partnerin e saj në takime të niveleve diplomatike dhe zyrtare ajo i përshtatet më së miri kodit etik të veshjes që ato ambiente kërkojnë.

Por pavarësisht kësaj Anjeza nuk ka hequr dorë nga stili i saj unik në veshje dhe në prezantimin e saj.

#myhappiness❤️

A post shared by ANJEZA SHAHINI CONNOLLY (@anjezashahini_official) on

with my Kingo ??❤?

A post shared by ANJEZA SHAHINI CONNOLLY (@anjezashahini_official) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com