Lajme

19 July 2019

Eksluzive! Anthony Çako, djali i Pirros dhe Invës sjell në Tiranë të dashurën Franceze (foto)

Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës u bë pjesë e mediave pak kohë më parë. Jo vetëm për faktin se është djali i dy figurave shumë të njohura shqiptare por edhe për një stil tepër interesant të cilin e reklamon shpesh në llogarinë e tij në Instagram.

Mbi të 20-tat, Anthony pak kohë më parë tregoi se është i dashuruar me një bionde bukuroshe, Franceze, Marien.

 

Së fundmi paparacët e MCN Radio Albania ka fotografuar Anthony Çakon teksa ndodhet në Tiranë, i shoqëruar nga e dashura e tij Franceze, për t’i treguar kësaj të fundit Tiranën e si një dyshe e dashuruar e pandarë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com