Lajme

18 August 2018

Anxhelina Hadërgjonaj pozon “topless” dhe të gjithë sytë drejtohen drejt saj

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj kohët e fundit nuk ka sjellë asnjë produksion muzikor por ajo vazhdon që të mbetet pjesë e mediave rozë me fotot e saj tejet atraktive.

Pas ndryshimit të lookut, Anxhelina ka publikuar një tjetër foto në rrjetet sociale duke bërë që gjithë sytë të drejtohen drejt saj. Ajo aktualisht është me pushime dhe në foton e postuar shfaqet “topless”teksa pozon në dritën e hënës pranë detit.

Lucky Lady of the Moon …

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on


“Zonja me fat e hënës”, shkruan Anxhelina bashkëngjitur fotos së postuar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com