Lajme

16 August 2018

Anxhelina nuk i rezistoi trendit të ri të flokëve, ja si duket pas ndryshimit në look

Pas Kylie Jenner, Kim Kardashian, Dua Lipës dhe Rihannës, edhe Anxhelina ka përqafuar trendin më të ri të flokëve në këtë sezon. Anxhelina është gjithmonë besnike për sa i përket flokëve të saj të gjatë duke eksperimentuar në këtë mënyrë me ngjyrën dhe modelin, por asnjëherë me gjatësinë.

Por së fundmi, ajo ka suprizuar fansat pasi në profiling e saj në Instagram ka postuar një foto ku bie mjaft në sy ndryshimi i bërë. Anxhelina i është rikthyer flokëve në ngjyrë gështenjë dhe i ka shkurtuar deri mbi supe.

Sept 14

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com