Lajme

22 May 2018

Ardian Bujupi paralajmëron këngën “Çika, Çika”

Ardian Bujupi është në përgatitje të këngës ë tij më të re dhe një gjë të tillë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram. Në postimin e tij ai ka bërë të ditur edhe titullin e këngës. “Çika, Çika” titullohet produksioni i ri muzikor i cili pritet të publikohet shumë shpejt. Xhirimet për videon e këngës po realizohen në shtetin gjerman.

Cika Cika🕺🏼🔥

Un post condiviso da Ardian Bujupi (@ardianbujupi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com