Lajme

30 October 2019

Ardit Çuni: Kënga “Frymë”, romanca ime me një këngëtare të njohur

||
0 Comment
|

Një romancë që ka frymëzuar një këngë. Dhe ajo që e bën akoma më interesante është fakti që të përfshirë në të janë dy këngëtarë.

Mes rreshtash, këtë përcjell kënga “Frymë” e Ardit Çunit. I ftuar në emisionin “Sara Radio Show” në TvT, këngëtari indirekt e pranoi se një histori personale është bërë frymëzim për këngën.

Mes buzëqeshjesh, ai la të kuptohet se vajza është një këngëtare e njohur, por pa ia zbuluar emrin.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com