Lajme

14 March 2018

Argjentina Ramosaj dhe Vig Poppa sjellin nesër projektin e ri

Këngëtarja Argjentina Ramosaj dhe reperi Vig Poppa janë bërë bashkë për projektin e tyre të radhës.

Nesër ata do të publikojnë këngën e tyre më të re, e cila është punuar nga Cekic.
Lajmin për këtë e kanë bërë të ditur vet dyshja përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.

Fotoja në fjalë është realizuar në xhirimet e klipit, i cili do të jetë gjithashtu shumë interesant.
Dyshja nuk kanë preferuar të bëjnë të ditur titullin e projektit, duke dashur ta mbajnë befasi për publikun.

Klipi do të publikohet në orën 17:00 në kanalin zyrtar të reperit Vig Poppa në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com