Lajme

18 June 2018

Argjentina Ramosaj paralajmëron këngën e re

Këngëtarja shqiptare, Argjentina Ramosaj, do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Shumë shpejt pas projektit “A ma jep”, këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re përmes një postimi në rrjetin social Instagram. Nga fotot e publikuara Argjentina tregon se do vijë me një klip veror dhe si gjithmonë mjaft e bukur.

Un post condiviso da Argjentina (@argjentinaramosaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com