Lajme

17 October 2017

Ariana Fejzullahu tepër atraktive në këto ditë vjeshte

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana tashmë ka krijuar imazhin e saj tek publiku, duke bërë të mundur që të ketë edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive me postimet e saj dhe çdo foto që ajo publikon pëlqehet dhe komentohet së tepërmi. Në foton e fundit të postuar në Instagram, Ariana vjen e veshur me një stil që më së miri i përshtatet stinës së vjeshtës. E veshur me fund të shkurtër dhe një bluzë të gjatë, ajo dukej shumë atraktive.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com