Lajme

22 June 2018

Ariana Grande dhe Pete Davidson janë duke u zhvendosur në apartamentin e ri luksoz prej 16 milion dollarësh

Vazhdon romanca e dashurisë mes Ariana Grande dhe Pete Davidson. Ata gjithmonë dhe më tepër po habisin fansat me vendimet e tyre të papritura.

TMZ raporton se çifti sapo hyri në një apartament prej 16 milionë dollarësh.Bëhet fjalë për një kompleks të ri luksoz në lagjen Chelsea të Manhatanit. Njësia 4,000metra katrore ka pesë dhoma, 4 banjo, pishinë, palestër gjithashtu edhe një teatër privat. Nga dhomat e gjumit vihet re një një pamje e mrekullueshme që do i shoqërojë në çdo ditë të jetuar së bashku.

Nuk është e qartë kur çifti ka vendosur të zhvendoset në shtëpinë e re tejet luksoze

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com