Lajme

09 November 2018

Ariana Grande iu thotë “Mos”, çifteve që duan të fejohen

Duket se Ariana Grande nuk po e kalon dot ndarjen nga  Pete Davidson dhe madje fejesa me të nuk ka qenë zgjedhja e duhur sepse nuk lë rast pa shfrytëzuar, për të këshilluar njerëzit që duan të fejohen. Në një postim të “The Zoe Report”, ku ishte një foto me unaza fejese, Ariana ka habitur fansat me komentin e saj.

Bashkëngjitur postimit shkruhej; “13 këshilla dhe truke, për të gjetur unazën perfekte të fejesës!”, dhe Ariana shkruan “Mos”. Një veprim i tillë nënkupton se Ariana kërkon ti ndërmjetësojë sidomos të rinjtë që të mos nxitojnë të marrin vendime kaq të rëndësishme, sa fejesa.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com