Lajme

11 February 2019

Ariana Grande kundër fitores së Cardi B!

Mbrëmjen e djeshme në ”Grammy” albumi i reperes Cardi B, “Invasion of Privacy” u zgjodh si “Albumi më i mirë rep”.

Ajo arriti të mposhte konkurencën e disa artistëve të tjerë, mes tyre dhe të ndjerit Mac Miller, i cili u nominua për albumin “Swimiing”, pas vdekjes.

Menjëherë sapo emri i Cardi-t u thirr për të marrë çmimin, ish e dashura e Mac Miller, këngëtarja Ariana Grande postoi në Twitter këto 3 statuse, të cilat tani janë fshirë

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com