Lajme

24 May 2017

Ariana Grande paguan funeralet e viktimave në Manchester

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja Ariana Grande ka ofruar të paguajë të gjithë shërbimet funerale të 22 viktimave që humbën jetën gjatë sulmit terrorist në Manchester ku këngëtarja po zhvillonte një koncert. Duket se ky sulm e ka lënë me pasoja të rënda psikologjike këngëtaren, dhe kështu ajo po përpiqet të bëjë sado pak për familjarët e viktimave. Gjithashtu mësohet se nëna e këngëtares ka ndihmur të rinjtë që ndodheshin në panik të strehoeshin gjatë sulmit. Një gjest vërtet i këndshëm ky nga këngëtarja dhe nëna e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com