Lajme

07 November 2018

Arilena Ara publikon këngën e re, puthje dhe përqafime me protagonistin në klip

Nuk ka kaluar shumë kohë që nga momenti që këngëtarja e njohur, Arilena Ara publikoi videoklipin e këngës, “Last train to Paris”, por ajo sërish ka surprizuar duke publikuar produksionin e  ri muzikor.

“I’ll Give You My Heart”, titullohet kënga e re, e cila është punuar nga kompozitori i saj,Darko Dimitrov. Në videoklipin e këngës ajo shihet mjaft e afërt, dhe në skena disi intime me një djalë simpatik.

Duket se Arilena po depërton fuqishëm drejt tregut ndërkombëtar duke hedhur gjithnjë hapa të sigurt. Jo më kot këngët e saj të fundit janë publikuar në gjuhën angleze.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com