Lajme

03 November 2018

Arilena Ara publikon videoklipin e “Last train to Paris”

Këngëtarja Arilena Ara, ka publikuar klipin e saj më të ri muzikor pas hitit “Nëntori”. Kënga e saj më e re titullohet “Last train to Paris”, dhe vjen së bashku me artistin KDDK. Kënga në versionin audio është publikuar në muajin prill dhe vetëm së fundmi është finalizuar me klip.

Tekstin e këngës e ka shkruar Kirill Lupinos, ndërsa për muzikën është përkujdesur Kirill Lupinos dhe Darko Dimitrov. Videoklipi i publikuar është mjaft i veçantë dhe me shumë ngjyra.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com