Lajme

17 June 2018

Armelën apo Albanën? Ja kë zgjedh reperi Escobars gjatë “Intervistës Vip”

I ftuari i radhës në emisionin “Intervista Vip” me Antoneta Koci në Tema Tv ka qenë reperi shqiptar Escobars.

Në media emri i tij është jo pak i njohur, për shkak të miqësisë së dikurshme të tij me Noizy-n por edhe shoqërisë me personazhe me famë ndërkombëtare si Drake, Odell Beckham Jr si edhe me futbollistë të Premiere League.
Përpos këtyre projekteve ai ka treguar edhe per raportin me disa nga vajzat e showbizit shqiptar. I pyetur se kë zgjidhte midis prezantueses Albana Osmani dhe ish banores së “Big Brother” Armela Hysenit, Escobar ka zgjedhur të dytën. Kështu reperi ka pranuar që ka diçka me Armelën, por nuk e ka specifikuar atë. Për më shumë mdiqni videon më poshtë:


Intervista e plote:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com