Lajme

11 October 2018

Arrogant dhe aspak korrekt! Sjellja e trajnerit të Kombëtares bën me nerva Ilda Bejlerin

Duket se barazimi mes Shqipërisë dhe Jordanisë ka mërzitur mjaftueshëm trajnerin Panucci aq sa ai kishte refuzuar të fliste për këtë fakt ndërkohë që Ilda Bejleri priste të kishte një koment nga ana e tij.

Ajo e ka cilësuar këtë gjest si arrogant dhe jo korrekt nga ana e tij

I të njëjtit mendim duket se ka qenë edhe ish trajneri i kombëtares, Astrit Hafizi, duke e cilësuar veprimin e tij si të pavend.

“Të gjithëve nuk na pëlqn të flasim kur punët nuk janë mirë, por ndërkohë jemi të detyruar të respektojmë mediat dhe opinionin publik. Sjella e trajnerit ishte e papranueshme.

Ai e nënvlerëson shumë Shqipërinë dhe teksa u kërkon lojëtarëve të jenë profesionist, për vete jep shembull të kundërt.- u shpreh ai .Tërësisht e papranueshme! Nuk e kam parë në asnjë vend këtë sjellje.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com