Lajme

16 October 2017

Arta Nitaj vazhdon me fotot e saj atraktive

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është gjithmonë e komentuar për pamjen e saj tejet atraktive. Për 96 mijë ndjekësit e saj në Instagram, ajo vazhdimisht poston foto që vënë në plan të parë bukurinë që e karakterizon. Ajo vazhdimisht preferon që fotot e saj ti shoqërojë edhe me përshkrime që janë në formë të një mesazhi, apo shprehje të ndonjë ndjenje momentale të Artës.
“Po kënaqem, po jetoj, jam mirë”, shkruan në përshkrimin e njërës prej fotografive të saj.

Arta është e shumëkomentuar edhe për jetën e saj private, fillimisht, u raportua për një lidhje me djalin e presidentit Hashim Thaçi, Endritin, ndërsa u fol gjithashtu edhe për një lidhje me këngëtarin Bruno. Zërat për një mardhënie me këtë të fundit u shtuan dhe më tepër pasi ajo ishte pjesë e videoklipit të ri të tij, “A më do”, mirëpo në një prononçim të fundit, këngëtari ka thënë se ata nuk janë më bashkë.

I’m vibing, I’m living, I’m good ??

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

??❤️??

Un post condiviso da •Arta Nitaj (@artaanitaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com