Lajme

07 June 2018

“As ni gotë” thotë Nora Istrefi në këngën e re në bashkëpunim me Mixey

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ashtu siç ishte paralajmëruar ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “As ni gotë” titullohet projekti i ri i këngëtares shqiptare në bashkëpunim me producentin, Mixey. Teksti është shkruar nga Era Istrefi, Rron Baraku dhe Yll Limani ndërsa për videoklipin është përkujdesur Entermedia.

As nje gote #outnow 💣🔥 ft @mixeyofficial link in bio

Un post condiviso da Nora Istrefi (@_noraistrefi_) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com