Lajme

28 April 2014

Ashanti ekspozon format e saj të shkëlqyera (FOTO)

||
0 Comment
|

Pavarësisht se ka një trup për t’u pasur zili, këngëtarja amerikane Ashanti thotë se asnjëherë nuk i pëlqen vetja dhe se duket e shëndoshë. Por, nëse do të shohësh fotot që ka postuar 23-vjeçarja të dielën, ndërsa pushonte, nuk mund të bësh gjë tjetër, veçse ta admirosh. Për të arritur këtë formë, këngëtarja thotë se merret me shumë ushtrime në palestër.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com