Lajme

12 December 2017

Ashley Graham përcjell një mesazh të fuqishëm, me imazhet e fundit për kopertinën e revistës “Vogue”

Manekinia e famshme, Ashley Graham, së fundmi ka pozuar për kopertinën e versionit italian të revistës “Vogue”. 30-vjeçarja edhe një herë ka treguar se femra nuk duhet të jetë me forma perfekte trupore për të qenë atraktive dhe e dëshirueshme.

Dhe ky mesazhi i saj shihet qartë në fotografitë e reja bardhezi, ku modelja ka pozuar me veshje të brendshme. Edhe pse në fotografi shihet qartë celuliti, Ashley vazhdon të ketë vetëbesim.

“Rregullat e kësaj loje janë vetërespekti, vetëbesimi dhe imagjinata. Ky nuk është vetëm pranimi, por është një formë e dashurisë ndaj vetes, ndërsa kjo është më e rëndësishme”, ka thënë Graham.

Imazhet i ka postuar në profilin e saj në Instagram, ndërsa ndjekësit e saj të shumtë e kanë uruar për këtë editorial dhe për mesazhin që përmban.

#italianvogue

Un post condiviso da A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) in data:

@vogueitalia

Un post condiviso da A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) in data:

Ok I’m done⚒ @vogueitalia

Un post condiviso da A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) in data:

When they don’t retouch you- @vogueitalia

Un post condiviso da A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) in data:

You can now buy the latest #AshleyGrahamLingerie x @additionelle collection at select @Nordstrom and Nordstrom.com!

Un post condiviso da A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com