Lajme

12 February 2019

Ashtu si Mozzik dhe Loredana, edhe Sinani bën gruan pjesë të muzikës?

Është bërë trend tashmë. Familjarisht këngëtar.

Pasi Mozzik korri dhe po korr sukses në muzikë, në momentin që gjeti partneren e tij, Loredanën, e bëri pjesë të muzikës.

 

E njejta gjë edhe me Robertin dhe Norën.

Së fundmi, mendohet se edhe Andrra, bashkëshortja e Sinanit do t’i futet muzikës.

Në disa foto që Olti Curri ka postuar në InstaStory, Andrra shihet pranë Sinanit në xhirimet e klipit të ri.

Nuk dihet nëse do të jetë thjeshtë figurante apo duet mes çiftit. Kjo e fundit nuk është aspak çudi të ndodh!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com