Lajme

09 February 2018

Ashtu siç kishte paralajmëruar Lindoni publikon “Hallall e ke”

Ashtu sikurse kishin paralajmëruar dyshja e njohur e DJ-ve Dagz dhe PM sollën bashkëpunimin me Lindonin.

Produksioni muzikor mban titullin “Hallall e ke” dhe është punuar në studion e Cricket-it ndërsa videoklipi është finalizuar nga XL FILMS. Kënga është e disponueshme në kanalin zyrtar Youtube dhe suksesin e saj do ta kuptojmë vetëm në ditët në vijim.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com